trener.personalny.gdansk
Nazywam się Magdalena Semrau i jestem personalną trenerką medyczną. Jestem autorką e-booka z przepisami “Jem zdrowo, więc o siebie dbam”. Na co dzień pracuję w kameralnym studiu treningów personalnych All for body w Gdańsku. Po godzinach gotuję, tworzę przepisy i trenuję pole dance.
 
Pomagam innym poczuć się lepiej w swoim ciele. Na sesjach treningowych pracuje z osobami, które odczuwają skutki uboczne pracy siedzącej, czyli m.in. dolegliwości bólowe ze strony pleców, kolan, bioder. Pomagam wrócić do sprawności i do życia bez bólu. Działam z osobami po rehabilitacji, które pragną wrócić do swojej formy sprzed lat. Pracuje również z osobami z wadami postawy, z dorosłymi, jak i również z nastolatkami. Pomagam kobietom w procesie odchudzania dopasowując spersonalizowany trening i dietę. Łączę wiedzę treningową, dietetyczną, psychologiczną i własne doświadczenie, by móc pomóc mojemu klientowi/podopiecznemu jak najlepiej osiągnąć swój cel.
 
Każdego z moich klientów/podopiecznych traktuje bardzo indywidualnie. Staram się, by każda osoba czuła się komfortowo i dobrze w moim towarzystwie. Zależy mi na tym, aby każda osoba, która ze mną współpracuje czuła wsparcie, zrozumienie i akceptację. Podchodzę do każdego z szacunkiem. Słucham i reaguje na potrzeby. Dopasowuje intensywność treningu do dyspozycji dnia mojego klienta, aby trening przynosił najlepsze z możliwych efektów.
 
Celem mojej pracy jest pokazanie pozytywnych aspektów ćwiczeń fizycznych, które przede wszystkim wiążą się z poprawą jakości życia. Chcę by ludzie potrafili posługiwać się swoim ciałem w takim sposób by służyło im na długie lata bez dolegliwości bólowych. Bo można, bo się da. Pragnę pomóc wykształcić nawyki, które kontynuowane zapewnią długie i szczęśliwe życie w zdrowiu i szczupłej sylwetce.
 
Ja w swoim życiu znalazłam złoty środek. Zbudowałam nawyki, które pozwalają mi dobrze czuć się sama ze sobą. Obecny świat zmusza nas do pędu, a pęd niesie za sobą zdrowotne skutki uboczne. Czuję więc się odpowiedzialna by edukować, pomagać i wspierać osoby, które nie czują się wystarczająco dobrze ze sobą, które zmagają się z bolesnymi sygnałami ze swojego ciała. Ciała spragnionego ruchu.
 
 

Ukończyłam takie szkolenia/uczelnie jak:

-Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (licencjat) ze specjalizacją instruktorską treningu mentalnego w sporcie,

-kurs Trenera Personalnego i Instruktora Siłowni w Profi Fitness School, 

-Akademię Zdrowego Kręgosłupa w Profi Fitness School, dzięki czemu uzyskałam tytuł Trenera Specjalisty Zdrowego Kręgosłupa,

-Alternatywne metody rozciągania, Zintegrowane metody autoterapii, Analiza posturalna i funkcjonalna u Mateusza Wysockiego,

-Diagnostykę funkcjonalna i Taping w treningu u Physio Motion,

-Psychodietetyka u Karoliny Gruszeckiej,

-Trening kobiet w aspekcie mięśni dna miednicy,

-Kettlebell Hardstyle- warsztaty u Pawła Grobelnego (Iron Academy),

-Programowanie treningowe w Centrum Szkoleń Sportowych,

-Szkolenie z Treningu Medycznego w Bodywork.